sala weselna dom weselny gorlice

O nas

Slider

Sala Weselna SZAFIR została stworzona z myślą o sali bankietowej, którą sami chcielibyśmy odwiedzić. Od samego początku nasze priorytety to otwarta przestrzeń, doskonała kuchnia i perfekcyjna obsługa kelnerska.

 

Specjalizujemy się w organizacji wesel, imprez okolicznościowych, bankietów i konferencji. Nasz obiekt znajduje się w malowniczej miejscowości Bystra nieopodal miasta Gorlice.

 

Dokładamy wszelkich starań aby nasze działania wyróżniały się indywidualnym podejściem, zaangażowaniem i nastawieniem na autorskich pomysłów naszych Klientów. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z proponowanych przez nas usług.

 

Dom Weselny SZAFIR zawiera dwie sale, które mogą pomieścić do 250 i 100 osób oraz 35 miejsc noclegowych. Pomieszczenia charakteryzują się eleganckim i innowacyjnym wykończeniem. Przy budynku znajduje się duży dwustrefowy parking.

 

Szanowni Państwo, jeśli podobnie jak my chcecie tworzyć perfekcyjne przyjęcia, to nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do Sali bankietowej SZAFIR.

Image

Zapytaj o wolny termin

Jesteś zainteresowany salą weselną SZAFIR?
Zadzwoń lub napisz, aby sprawdzić dostępność terminu.

sala weselna gorlice

Bystra 430
38-300 Gorlice

Tel: +48 665 419 102
E-Mail: rezerwacje.szafir@gmail.com

Fb: /salaweselnaszafir
www.salaweselnaszafir.pl

Na skróty:

Śledź nas na facebook:

Copyright © SZAFIR. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Agencja DM